Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után összezárásr...

Gyökérkezelés után összezárásra is viszonylag erős fájdalom?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden gyökérkezelték a fogamat, nyitva hagyták, nem raktak bele tömést. Nem mertem ott rágni, de nem volt semmi bajom vele. Tegnap egyből végleges tömést kaptam. Este még nem volt vele bajom, azt hittem végre vége a szenvedéseknek. Éjszaka viszont meg ma reggel is apróbb összezárásra is érzékeny a fogam. (Hideg-melegre nem.) Nektek is volt ilyen? Mennyi idő alatt múlt el? Vagy kivel mi történt? Még nem volt gyökérkezelt fogam.

2023. nov. 4. 07:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egyébként nem érzem magasnak a tömést, nyilván nem lehet kizárni, de nem gondolom, hogy ez lenne a baja.
2023. nov. 4. 07:19
 2/3 A kérdező kommentje:
Update: megnéztem tükörben, és egy helyen begyulladt a fogínyem, a fogam mellett közvetlenül. Egy nagyobb fehér csík. Megfogtam ujjal, és egyből kifakadt belőle a genny. Lehet, hogy a fogíny miatt van ilyen fájdalmam? Van itthon Corsodyl, Gengigel, Glycosept, megpróbálom ezeket használni a hétvégén.
2023. nov. 4. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A végleges tömés után nekem is érzékeny volt még pár napig. Utána elmúlt, azóta semmi baja.
2023. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!