Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati gyökérkezelés...

Fogászati gyökérkezelés mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Nemsokára gyökérkezelést csinálnak nekem egy fogon. Még nem volt ilyenem. Hogy zajlik a dolog? Mit lehet érezni belőle? Illetve igaz, hogy utána még napokig fáj?

2023. júl. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Érzéstelenítéssel ölik ki az ideget, úgyhogy nem fáj,csak kellemetlen.
2023. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem viszonylag fiatalon volt egy elrontott tömés miatt. Több alkalom volt, mire megcsinálta, nem tudom, hogy ez a korom miatt volt, vagy alapból így kell.

Érzéstelenítik, semmit nem érzel. Nekem nem volt vele probléma, semmiféle fájdalmam nem volt sem akkor, sem pedig utána, pedig nem a legjobb orvossal volt dolgom

2023. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi fájdalmas, mert érzéstelenítenek.
2023. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítő akkor hat, ha nincs gyulladásban, ha gyulladt, akkor marhára fáj!

(mondjuk nekem egyszer egy ideget magára csavart a fúró, egyik legnagyobb fájdalom volt az életemben)

2023. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapsz előtte szurit, másképpen nem is lehetne, annyira fájdalmas lenne.

A fúrást már csak végig kell ülni :)

Ideiglenes tömést kapsz bele, hogy ha becsúszik valami pl. gyulladás, akkor lehessen javítani.

Ha oké, kis idő múlva megkapod a végleges tömést.

Idővel majd picsit meg fog szürkülni.

2023. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!