Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha megkérem a szájsebészt,...

Ha megkérem a szájsebészt, hogy húzzon ki egy másik fogamat megcsinálja?

Figyelt kérdés
Jobb alsó bölcsességfogat fognak húzni pár hét múlva a Mária utcai klinikán. Nyáron volt úgy begyulladva, hogy igazából nem volt panaszos, csak extrémen pattanásos volt a jobb arcfelem és ezért kezdtem el a góckutatast. Időpontot igazából erre az egy fogamra kaptam. Viszont pár hete enyhén, de fáj a jobb felső bölcsességfogam is. Úgy vagyok vele, ha már egyszer ott vagyok, akkor jó lenne egyben letudni a kettőt.
nov. 19. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nem valószínű, hogy megcsinálja, mert általában azt csinálják meg, amire kiutalnak téged. De sose lehet tudni. Hivatalosan pl nem lehet több bölcsességfogat egyszerre húzatni se, ennek ellenére olyat is ismerek, akinek 3at is kihúztak egyszerre.

Off, de még komolyan létezik a góckutatás? Ez valami ritka sarlatán dolog, nem gondoltam volna, hogy Magyarországon még mindig alkalmazzák az "orvoslásban".

nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy létezik csak nem biztos, hogy mindenki így hívja. Egyébként meg szerintem nem hülyeség. Miért lenne sarlatánság? Volt akinek pl a térde fájt egy rossz fog miatt.
nov. 19. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Magán fogaszaton is van góckutatás.
nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Jelenleg Németországban élek, de éltem Amerikában és Angliában is már, és konkrétan mindenhol kiröhögik a góckutatást, és nincs rá egyértelmű bizonyíték. Kb annyira bizonyított, minthogy segít a fájdalmadon az, hogy egy marék sót dobsz hátra a vállad fölött. Persze sokan a homeopátiában is hisznek, tehát én nem ítélkezem. De nyugati országokban ez nem minősül orvoslásnak.
nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!