Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Metszőfogak közti 2mm-s...

Metszőfogak közti 2mm-s hézagot héjakkal be lehet tömetni? Mennyibe kerül? Mennyire fontos, hogy hogyan állnak azok a metszőfogak?

Figyelt kérdés

Na szóval 18 vagyok és azzal a problémával küzdök hogy alig bírok vagyis inkább alig merek mosolyogni. Mivel nekem a metszőfogaim nagyon minimálisan kifele áll és hézag van köztük. Ránézésre 2-3mm. Olvastam szóval az első kérdésem kipipálva, hogy ezeket meg lehet szüntetni ilyen porcelánhéjakkal stb. Mármint a hézagot. Ez mennyibe kerülne, ha csak azt a hézagot szeretnem eltüntetni pár mm-s héjakkal?

Mennyire veszik figyelembe a többi fog állapotát vaagy ahogy állnak?

Pl. Ha azt mondják kell még egyéb beavatkozás mondjuk fogszabályzás arra mondhatok nemet és csináltathatom ígyis a héjakat? Valaki átesett ezen? Vélemény?

Igazából azért szeretnék inkább csak így hézagot eltüntetni mert sokkal gyorsabb, nem zavar a fogszabi, olcsóbb is mivel kétlem hogy 200-300k ft lenne vagy több 2mm porcelánhéj + nem fényes a helyzetem pénzügyileg mert tanulok még.



dec. 3. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább könnyebb tisztítani, örülj neki.
dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szerte vannak a fogaid, ezért minimum fogszabályozó, vagy valamilyen komolyabb beavatkozás kell. Ezt a témát a fogorvossal kell megbeszélned a kivizsgálás után!
dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogszabályzóval meg lehet szüntetni
dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2

Csak az a metszőfogaimmal van baj a többi az egyenes nem áll kifele stb.

Hézag van a kettő között és picit kifele dőlnek ami nem látszik pl ha csukva van a szám, ha mosolygok oldalról is csak akkor látszik ha nagyon figyeled.

dec. 4. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó megoldja
dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!