Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Allkapocs fajassal mit kezdjek...

Allkapocs fajassal mit kezdjek?Fontos

Figyelt kérdés

Bal oldalnal kattog,a jobb oldalnal eget es nagyon faj

Beszelni se tudok,kinyitni se

Rettentoen faj,felek hogy valami komolyabb baj van,probaltam allkapocs gyogytornat csinalni de szerintem rosszabb lett

18/lány



2023. aug. 1. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el vagy a fogászati/szájsebészeti ügyeletet hívd fel, lehetséges, hogy kificamodott és vissza kell tenni.
2023. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy az állkapcsod valamilyen szinten elmozdult, kiakadt a helyéről. Szerintem minél hamarabb keress fel egy orvost.
2023. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne gyógytornáztasd, ügyelet, orvos mielőbb! Szájzárat kapsz a végén.
2023. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyeletre nem szeretnek mennek,karacsonykor 41 fokos lazzal 7 oran keresztul vartam😣Viszont egyre rosszabb a helyzet es kenytelen leszek,eloszor megprobalom a haziorvosnal
2023. aug. 2. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet?
2023. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 4 nap alatt elmult:) som magneziumot ittam+algopyrin
2023. aug. 10. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
az jó. :) Viszont ha a kattogás megmaradt vagy visszatér, érdemes vele orvoshoz fordulni mert hosszabb távú problémát okoz az ízületnek. Na meg a hirtelen és nagy szájnyitást kerülni kell, ásításnál, ne legyen óriási a kaja falatja stb.
2023. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!