Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy szégyen ha valaki inysorv...

Nagy szégyen ha valaki inysorvadás miatt 20 évesen elveszti a fogait és a műfogsort nem tudja meg szokni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok de sajnos minden fogam elvesztettem már próbáltuk a gyökér kezelést és szinte mindent. A műfogsort nem tudom meg szokni és szégyellem, hogy fogak nélkül elé ezzel csak én vagyok így? Van olyan, aki átélte már ezt vagy csak én vagyok ennyire béna?

2022. ápr. 21. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, de a műfogsort kénytelen leszel megszokni. Inkább, mint hogy ne tudj normálisan enni, és kinézzenek mások.
2022. ápr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Műfogsorból baromi sokféle van. Ha nem jön be a mostani csináltass másikat.
2022. ápr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, viszont az életminőségedet rontja, ha nincs se saját, se mű fogad. Mikor kaptad meg a fogsort és miért nem tudod megszokni? Felragasztással se megy?
2022. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyökérkezelést úgy érted, hogy implantot próbáltatok betenni?


Múltkor láttam egy fb videót egy fiatal nőről (22-23 éves lehet), aki nagyon sokat beszél erről a témáról. Rengeteg követője van. Ő is elvesztette az összes fogát és műfogsora van. Azt hiszem, angol.

2022. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tehetsz róla! Ez van… vegyél erőt magadon és szokd meg. A szégyen az ha valaki fogatlan! A fogsor azt mutatja, h igényes vagy.

Engem pl nem zavarna az sem ha a páromnak az lenne.. kitartást! Szorítok neked!

2022. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!