Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás államiban...

Bölcsességfog húzás államiban (Szeged) vagy magán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a szitu hogy beutalt a fogorvosom még pár éve (covid alatt) bölcsességfog eltávolításra (mert kifeje álltak) az állami szájsebészetre Szegeden, viszont lebetegedtem akkoriban és a szigorú korlátozások miatt nem tudtam elmenni, aztán meg nem kértem új időpontot (tudom, elbénáztam).


Úgy fest most jött el az idő, hogy ez a szemét begyulladjon, a karácsonyi hajrá előtti hetekben...Tegnapelőtt kezdett fájni és egyre durvább, szerintem egy hét mulva megveszek tőle. Érdemes időpontot kérnem az államin, vagy menjek magánba?


Az előző 2 bölcsességfogam kihúzták már itt, és nagyon kellemes csalódás volt szóval az egyedüli fenntartások hogy eddig mindig másfél hónapra később adtak időpontot, ha betelefonáltam időpontot kérni (itt covid óta be kell telefonálni időpontért, ez a rendszer). Vagy van valami mód hogy gyorsabban adjanak? Az igaz hogy a másik bölcsességfogaimnál nem volt panaszos. A magánba meg simán elkérnének 60k-t összesen minimum, de gondolom meglenne hamarabb?


Szerintetek mit csináljak?

Köszi!



dec. 9. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Alsó vagy felső? Alsóval én biztosan csak magánhoz mennék.
dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alsó
dec. 9. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan egyszerű, mint a felső. Felül szivacsos a csont, könnyű kihúzni. Alul problémás, sokszor csontot kell vésni kb.
dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 4-et Szegeden a szájseben húzták ki (2-es kórház). Ráadásul egy rezidens. Nagyon ügyes volt, aranyos és figyelmes, jobbat el sem tudok képzelni nála. Szépen gyógyult, nekem nem is fájt, persze tudom, hogy a fájdalom és a gyógyulás egyéni. Szóval én őket csak ajánlani tudom. Felesleges ezért maszekban fizetned egy csomót. Mondjuk a jövőbe szívesen mennék maszekba a továbbiakban a kis rezidenshez, legszívesebben hozzá járnék a körzetis helyett minden fogászati dologgal. Ilyen szinten volt ő nagyon-nagyon jó. ♡
dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, minőségben nekem sem volt problémám az államival (bár nekem a Kálvárián csinálták), inkább hogy 1-2 héten belül megcsinálják-e
dec. 9. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Kálvária, ott a 2-es kórház, ott a szájseb.
dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!