Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá a férjemet...

Hogy vegyem rá a férjemet hogy menjen el a fogászatra ,mert olyan büdös a szája, hogy megmaradni nem lehet mellette?

Figyelt kérdés

Mivel ijesszek rá?

Hiába mondom neki, nem érdekli.

Az utóbbi pár hónapban alakult ki neki mintha rohadna a szája, rossz a foga vagy fogköves, de nem lehet egyszerűen kibírni mellette már nem bírom , gyerek is mondja neki és megsértődik .

Csomó mindent vettem szájvizet, Corsodylt, néha hajlandó használni,ami nem segít ,de ehhez fogorvos kellene sürgősen.

A munkahelyén is biztos,hogy érzik.Reggel olyan büdös van a szobába tőle, már hetek óta külön alszol tőle, csókot se adok neki mert kifordul a belem.

Most is itt kuksolok kint a nappaliba, mert nem lehet a hálóba bemenni tőle . Annyira undorító annyira haragszok rá, de nem érdekli a szája.

Azon gondolkodok, valahogy rá kellene ijeszteni. Segítsetek.

Azt ne írjátok hogy váljak el meg stb, mert ha elmenne mégis orvoshoz, megoldódna mert alapjáraton jó ember meg minden, tiszta igényes , de mivel magán nem érzi, szerintem azt hiheti hogy csak túl dramatizálom a helyzetet..Lehet fél is ..

Leültem már vele erről beszélni, de belázast és ott hagyott.

Nem bírom tovább... Sírni tudnék a tehetetlenségtől.

Nincsenek szülei, meghaltak, akik esetleg beszélnének vele,hogy hassanak rá.

Nem régóta elektromosan cigit szív, aztán mikor kifújja azt a nagy füstöt az utcán,mert olyan a liquid, akkor körülöttünk 5 méteres körzetben az a gyomorforgató szájszag van. Úgy szégyellem is.36 éves


dec. 10. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Szexmegvonás. Ha kérdi miért, elmondod neki.
dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerinted van szex így? :(
dec. 11. 00:01
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Veszel neki fogkefét és fogkrémet, és mondod neki menjen el fogorvoshoz. Ha nem hajlandó nem jó ember, válj el, mert mást se csinál majd meg, ennyi.
dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Annyira erős szag nem hinném, hogy a fogától vagy az ínyétől van. Lehet, hogy a gyomrából, vagy máshonnan jön. Annál inkább ki kellene vizsgálni.
dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nemcsak rossz foga van, hanem rengeteg fogköve is. Maga a fogkő egyedül önmagában okozhat ilyen kanális szagot. Szerintem arról van szó, hogy a rengeteg fogkőtől már begyulladt a fogínye is es mar paradontózisa is van, tehat meglágyul a fogíny es kihullnak a fogak. Akkor megszűnik a szájszag. De ez több évbe telhet.

A corsodyl jó. Csak este es reggel mindennap kell használni nem néha néha. Lefertőtlenít en is használom.

Mondom fogkő lehet.

Ezt könnyen leveszik. Szegeny fogorvos!

Sajnalom hogy ennyire nem érdekli mi lehet vele megbuggyant?

dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Az igazat még nem mondtad neki, ahelyett, hogy rávennéd? A férfiak az egyenes beszédet szeretik nem a mellédumát.
dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én úgy látom hogy be van dagadva az ínye,meg sötét piros, de nem engedi jobban megnézni. Be is van barnulva elől egy foga.

Olyan szaga van mikor valaki töltött cigit szív szűrő nélkül,az az igazi gusztustalan rohadt szájszag, mert brutál íny gyulladás van tőle. ( Ha nem tudod milyen az , örülj)Volt egy osztálytársam suliba, annak volt ugyanilyen borzasztó, de ez 10x erősebb.

dec. 11. 00:16
 8/22 A kérdező kommentje:
6. Hogyne mondtam volna, számtalanszor, meg mikor a közelembe jön egyből mondom hogy menjél már mossál fogat.
dec. 11. 00:18
 9/22 anonim ***** válasza:

Itt mar a fogmosás nem segít, akkor igazam volt, íngyulladása van, súlyos, lehet gennyes gócok is vannak az ínyében.

Itt már antibiotikum is kell mert valóban rothd el a fogínye.

dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sajnos már az a kapcsolat nem jó, ahol a te igényeidet félvállról veszi, és neki megfelel, hogy nem csókolod meg, nem fekszel le vele, nem tudsz megmaradni mellette, stb.

Szerintem önmagában a fogkő nem elég ok brutál szájszagra, de én jelezném neki, hogy a fogkő íngyulladáshoz vezet, onnantól pedig egyenes út visz oda, hogy kipotyogjanak a fogai, és nem viccelek. Az ínysorvadással már a fogorvos sem tud mit csinálni, max a fogpótlás alternatíváiról egyeztetni vele. Szóval mondjad neki, hogy így búcsút inthet a metszőfogainak (ált. Azok esnek ki először), a műfogsor meg iszonyat drága.

dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!