Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá a páromat hogy...

Hogy vegyem rá a páromat hogy menjen fogorvoshoz? Olyan büdös a szája, hogy a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki egyik fülén be másikon ki.

Esténként szinte sose mos fogat..ha rászólok, elfelejtette.. És tv zik tovább. Éjszaka egy csomószor ki kell nyitni az ablakot, mert majd elhányom magamat. Tátott szájjal alszik. Brutális.

Nem tudom hogy vegyem rá menjen orvoshoz. Tekeri a cigit meg tuti van rossz foga. Nem bírom sokáig. Szeretem meg van egy kisgyerekünk is, hiába mondok bármit. Nemtudom már mit csináljak, régen mikor összejöttünk nem volt ilyen gusztustalan. Ha szólok, neki áll feljebb. A munkatársai rágót vesznek neki és ez mondom hogy nem igaz hogy nem érzi cikinek...


2023. ápr. 24. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kérj időpontot mindkettőtöknek, majd közöld vele a tényt, hogy fogorvoshoz mentek ellenőrzésre.
2023. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Pedig igaza van, akinek kizaro ok, az nem birja :D

Te megis valahogy elviseled

2023. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van akinek igen.

De 14 éve együtt vagyunk szeretjük egymást, sose volt ilyen, gyerekünk van, az elmúlt fél évben megy ez. Most dobjak fel mindent meg szakítsam el a fiamat az apjától amiért nem megy el fogorvoshoz?..Ötletet kértem hogy vegyem rá, nem azt hogy hagyjam el. Nem is értem ezt a fszságot az egyedülmaradásról, CSALÁD vagyunk, itt nem rólam van szó. Első sorban magáról hogy így mászkál emberek között. De hát gondolom a válaszoló max 16 éves.

2023. ápr. 25. 06:08
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Ha a budos szajszag a legnagyobb gond, akkor vegyel neki Corsodyl-t, oblogessen vele 1 percig (40 mp is eleg, de ahogy leveszem hamarabb ki akarna kopni).


Napi 1x eleg, de 2 lenne a legjobb. Mar 3 egybefuggo napnyi oblogetes utan szo szerint nem lesz a 4. nap szajszaga egesz napra.


Folyamatosan is lehet hasznalni, annak ellenere hogy 4 het van rairva.


Csak annyi, hogy 6 honap utan figyeltek meg jelentosebb fogkovesedest. De ez legyen a legnagyobb gond szerintem.

2023. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszed el, már mindent vettem, van itthon vagy 6 féle cucc, de semmi.
2023. ápr. 25. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha neked büdös lenne, neki van-e kedve így is csókolozni, szagolni?
2023. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!