Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfogam fájhat?

A bölcsességfogam fájhat?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé fáj a felső 9-10-es fogam, viszont észrevettem, hogy elkezdett nőni a bölcsességfogam is. Egy nagyon kicsi része annak már látszik, de arra gyanakszom, hogy azzal lehet összefüggésben ez a fájdalom. Olvastam máshol olyat, hogy van olyanra is példa, hogy vízszintesen kezd el nőni a fog, tolva így a mellette lévőket a másik irányba. Lehetséges, hogy a bölcsességfogam keze van a dologban? Mármint hogy nem a keze, na de mindegy értitek... Van amikor egyáltalán nem fáj, van amikor sajog, de sajnos ritkán elég durván lüktet, nyilal ami már majdnem kibírhatatlan érzés... Tudom fogorvoshoz kell fordulni, de legkorábban jövő héten tudnak foglalkozni ezzel, így addig ki kell bírnom vhogy, de érdekelne, ha esetleg lenne valaki nagy expert ebben a témában, hogy mi a helyzet. Szóval a kérdésem csak annyi, hogy lehetséges, hogy a bölcsességfog miatt fáj néhol az egész felső fogsorom? Köszi a válaszokat
dec. 13. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Röntgen nélkül senki sem tud biztosat mondani.
dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!