Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy kivehető műfogsor...

Ha egy kivehető műfogsor nagyon profin van megcsinálva,a fogak melyik fogpótláshoz hasonlítanak leginkább? Vagy látszik, hogy kemény műanyag?

Figyelt kérdés
Cirkonhoz hasonlíthat?
dec. 16. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a cirkon. Az enyém egyik fogpótláshoz sem hasonlít, eredetinek tűnik. A váza keskenyebb fémből van, a fogak műanyagok. Államiban készült!
dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem látszóik.
dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leginkább az eredetihez.

Ezeket lehet a legélethűbbre megcsinálni.

dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha valakiről tudják az ismerősei, hogy csinaltatta a fogait, de az illető nem akarja elmondani, hogy protézise van.. Azért kérdezem.
dec. 17. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudják róla, hogy mű, de totál nem venni észre, akkor sejteni fogják, hogy a kivehető fajta lehet neki.
dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Mi baj van, ha tudják? Nekem 27 évesen volt kivehető részleges fogpótlásom, és nagyon szerettem. Utána lett teljes fix híd, amit utáltam. Ordított a gyönyörű szabályos fogaimról, hogy műfogsor. Amikor újból csináltattam vissza is tértem a kivehetőhöz, pedig van még pár fogam, lehetett volna fix is. Senki nem mondaná, hogy műfogsor. Volt, hogy a legelsőnél megkérdezte aki látott fogatlanul, hogy a sajátom-e. Mondtam, természetesen: kifizettem. :)

De ha téged zavar, hogy tudják, milyen fogad van, akkor mondd azt nevetve, hogy kinőttek újból.

dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező elmondani, hogy protézised van. Elég annyit mondani, hogy amint látod megcsináltattam.

Tapintatlan kérdésre nem fontos pontos, teljesen igaz választ adni.

Amúgy senkinek semmi köze hozzá, akár ezt is mondhatod, ha túlzásba viszik az érdeklődést.

dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
dec. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!