Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a fenét csináljak a fogaimm...

Mi a fenét csináljak a fogaimmal? Pénzem nincs hogy rendesen megcsináltassam, és műfogsorra sem telik! Annyira elegem van már legszívesebben mind kiverném!

Figyelt kérdés

Sajnos alapból nagyon rosszak a fogaim(apámtól örököltem). Hiába mosom,szájvíz,fogselyem akkor is elromlik. 32éves vagyok és 3fogam hiányzik,a többi gyökér kezelt,vagy minimum tömve van.

Jó ha van két épp fogam. Ha az egyikkel elmegyek az orvoshoz,a másik tönkremegy. Most is fáj az egyik alsó rágófogam már bevettem két Nurofen rapid fortét(csak ez van itthon),öblögettem pálinkával,de majd meg pusztulok! Orvoshoz sem olyan egyszerű elmennem egyszerűen nem tudom kire bízni a gyereket.



2012. ápr. 17. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy kétségbe esve, hogy 32 évesen 3 fogad hiányzik? Másnak már régen kivehető fogsora van ennyi idősen.A mostani fogfájásod miatt viszont keress valakit, aki elkísér, és a váróban vigyáz a gyerekedre,ameddig az orvos kezel, ha otthon nem tudod senkivel sem hagyni.
2012. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj a fogad akkor kötelesek ellátni még mai nap folyamán is ,ha még van rendelés. Vagy holnap mindenképp menjél. Ne hagyd ,hogy ez a fogad is tönkre menjen. Kérj meg valakit aki elkísér és addig el van a gyerekkel . Még téged ellátnak.
2012. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és nekem is ilyen gondjaim vannak a fogaimmal. Egyet már húztak a többi mind-mind kezelt vagy tömött. És évente újból lehet őket tömni szinte mert újra rosszak..fogmosás, fogselyem és mégis..nagyon sok pénzem ráment már a magánorvosokra mert bennük biztam, de hát ők se tudnak vele mit kezdeni. testvéremnek is hasonlóan.. annyira unom már :(
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért vagyok kétségbe esve mert szinte már vendég vagyok a fogorvosnál. Az a sok pénz amit a magándokinál hagytam semmit nem ért,és voltam már egy csomó SZTK-ban is. Ha nem járnék tuti a fél fogsorom már hiányozna,mert ki lenne húzva!

Nem hiszem el hogy az egyiket megcsinálják a másik elromlik! A töméseim kiesnek,a kezelt fogaim újra fájnak már kikészít!

A gyereket meg tényleg nem tudom kire hagyni(2éves). Nem ismerek senkit,nemrég költöztünk!

2012. ápr. 17. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, sajnálom őszintén de ez genetika, nem lehet vele mit tenni...
2012. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal a fiamat. A babakocsiban tök jól elvolt, így legalább látja korán, hogy nem olyan rossz fogorvoshoz járni. Amúgy bölcsis már és félévente kötelező fogorvoshoz vinni. Nyugodtan vidd magaddal, nem szólnak érte.
2012. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát, nekem is tuti ez lesz, tök ratyik a fogaim, úgyhogy már előre beterveztem egy teljes tatarozást
2012. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!