Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Halász Klinika Szekszárd ,...

Halász Klinika Szekszárd , ismered,van személyes tapasztalatod róluk, esetleg tudsz hasonlóan jót, vagy esetleg náluk jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés

Állítólag az ország legjobban felszerelt fogászati klinikája a Halász Klinika,

www.fogpotlasklinika.hu

Ha ismered őket,van saját tapasztalatod, (csontpótlás,implantáció,implantátumos fogbeültetés,fogpótlás,stb.)

Vagy esetleg ismersz náluk jobbat, jobb szakmai tudással rendelkező és jobb felszereltséggel,eszközökkel, rendelkező klinikát, akkor szívesen olvasnám véleményedet javaslatodat.

Halász Klinika, állítólag az ország legjobban felszerelt fogászati klinikája, de a kezelések ára a legmagasabb, legdrágább.

Igaz,másokkal szembe, munkájukért, csak ők adnak 10 éves, vagy egyes esetekre, élethossz garanciát !



#implantátum #Implantológia, implantátum, fogbeültetés, fogpótlás, csontpótlás, Halász Klinika, Szekszárd, #Fogbeültetés, Csontpótlás, fogbeültetés, csontpótlás, implantáció, #Implantológia, csontpótlás,
dec. 21. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2012-ig hozzájuk jártam, de mióta felköltöztek az új helyükre, nem voltam náluk. Az évek alatt szépen elszálltak az áraik. Implantátumból egyedül a Nobelt használják, ahova én mentem, ott háromféléből is lehetett választani. Más kérdés, hogy a mérete miatt a végén egy maradt. Szóval nyilván jók, csak legyen, aki megfizeti...
dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 # -es

Sikerült találnod másik hasonlóan jó fogászatot ? Ha igen, megírnád az elérhetőségét?

dec. 27. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a Medicentrumnál voltam, nekem ez jóval közelebb is van pl. a munkahelyemhez, és jól is dolgoznak. Bár már egy tömés sem olcsó, de az implantátumot még 2021-es áron kaptam, akkor ősszel voltam náluk, és 2022 elejéig eltartott a kezelés.

[link]

dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 #-as.

Szívesen olvasnám ha elmondanád, hogy milyen kezeléseken estél át?

Nekem , nálam, a Halászklinika szerint, csont pótlásra is szükség van ( felső fogsor )

10 saját fogam van felül, ebből 6 db. meg van koronázva és köztük híd pótlásom is van.

Tény , hogy a felső fogsoromat rendbe kel tetetnem, mert a koronák "csere érettek" és sajnos van 2 db nagyon kilazult fogam a 10 ből.

Állítólag, mivel a meglévő fogaim alatt már kevés a csontozat , így a Halász doki azt javasolta, hogy ki kellene húzatnom az összes felső fogamat, azokat is amik nem mozognak, nem szuvasak, és majd 6 db. implantátumot kellene beépíttetnem, majd azokra lenne készítve fogfelépítmény, azaz fogak.

Mivel személyes tapasztalat által nem ismerem Halász doki munkáját, hanem csak a honlapján írt klinika bemutató szövege alapján tűnik szimpatikusnak mind az amit olvasok a klinikáról , ezért írtam ki a kérdésemet is , hogy hátha a kérdésemre választ adok, személyes tapasztalatai és a Halász klinikán szerzett benyomásaik, jobban megerősítik a klinika iránti jelenleg vak bizalmamat, vagy esetleg ajánlanak más, hasonlóan jó, vagy talán még jobb és olcsóbb klinikát mint amilyen a Halász klinika.

Egy amit már most biztosan látok , hogy a Halász klinika szerintem az ország egyik legdrágább klinikája !

Vajon jogosan indokoltak az extrém magas áraik , vagy ugyan azt a minőséget és szolgáltatást , más klinika is tudja teljesíteni jóval olcsóbb pénzért is ?

Halász klinika elég sokat hivatkozik arra , hogy mennyi és milyen modern fogászati gépparkkal és berendezésekkel rendelkezik, na de nem hinném , hogy egy egy gép árát, egy egy páciens fogászati kezelésének az árába kellene beszámítani, mint költség. Na de ez csak az én magán véleményem volt.

dec. 28. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt olvashatod a történetemet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__1..

A Halásznál nekem egyszer egy kerámiatömést tettek be, amit előtte le kellett gyártani, ehhez pedig fényképeket készítettek, meg talán scanner is volt. Akkor az 75 ezer Ft volt, nekem nem tűnt olyan vészesnek. Persze ez vagy 15 éve volt. A '90-es években maga Halász doki tömte a fogaimat, még 1600 meg 2000 Ft-ra emlékszem, de ez vagy 30 éve volt. :)

Mint írtam, szerintem eléggé megdrágultak, de valamiből meg kell venni a modern berendezéseket... Na meg már több orvos dolgozik neki, a kisebb beavatkozásokat ők csinálják. Mondjuk, egy ilyen fogfelépítmény máshol se lesz sokkal olcsóbb magánrendelésen, hacsak nem ismerős vagy kezdő az orvos, de az ilyet jó jobb szakemberre bízni.

dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!