Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömés fogamból...

Saucony kérdése:

Kiesett a tömés fogamból hogyan tisztításam?

Figyelt kérdés
Pár napja ki esett a tömés egy hátsó fogamból, nem fáj egyáltalában viszont aggódom érte mert a fogászaton február 8 ra adtak időpontot. Próbáltam ezen kívül maszek alapon is találni előbb időpontot, de sajnos nem sikerült :( úgy hallottam így rengeteg bacilus mehet bele, de egyszerűen nem találok olyan orvost ami a hamarabb elvállal. Hogy ápolják tisztítsam? Leghátsó felső fog elég nehezen hozzá férhető.
jan. 15. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd azzal hogy ne egyél azon az oldalon, rágj mindig a másik oldalon.Használj antibakteriális szájvizet, ezt gyógyszertárban lehet beszerezni, hogy elkerüld a baktériumok elszaporodását a szádban. Hihetetlen hogy nem tudnak hamarabb vállalni. Elképesztő mik vannak.
jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen sajnos! Maszek Marcius 18

Az Sztk még a legjobb jelenleg..

jan. 15. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy másik maszekot, nem állnék meg 1-2 nél, akik több hétre adnának időpontot!
jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!