Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 4. nappal...

Foghúzás után 4. nappal normális ha így néz ki a fog helye?

Figyelt kérdés
Gyulladt fogat húzott ki és utánna a helye is begyulladt, 2 napja kaparta “tisztította” ha lehet azt annak mondani mert egy s*gg volt…. Írt fel antibiotikumot, az ínyem egy kis része vörös piros, a fog helye már nem is inkább fehér hanem majdnem hogy fekete sötétebb szürke ez normális? a fájdalom még mindig megvan viszont enyhébb mint volt.. másképp gyógyul egy gyulladt fog helye mint ami nem az?

febr. 3. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Öblögetni már lehet? Aki húzta a fogam oda többet nem megyek a kérdésre se ad normális választ.. nézessem meg másik orvossal? vagy végig szedem az antibiotikumot és utánna ha nem lesz jobb menjek vissza?
febr. 3. 21:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg 4 het utan is gyulladt piros volt a helye, idő kell míg szépen be hegesedik és rózsaszín nyálkahártyád lesz.

És öblögetni amúgy lehet, csak nem zubogtatni. Én 2 hétig csak jobbra balra döntögetve a fejem oblitettem fogmosas utan.

Igen, az antibiotikumot szedd vegig. Ha olyan eros fajdalmad van utana is hogy szedni kell folyamatosan a fajdalomcsillapitot akkor menj vissza masik orvoshoz. Ha csak voros, csunya neha neha kicsit huzodik, besajog etkezes utan, akkor csak gyogyul.

febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen mikor eszek utánna hogy fáj enyhén van hogy kicsit erősebben. Meg mikor hajolok. Köszönöm a választ! :)
febr. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!