Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosoknak szokott lenni...

A fogorvosoknak szokott lenni tömött foguk?

Figyelt kérdés
Vagy mivel ők nagyon értenek a fpgakhoz nekik ritkàn van még tömött foguk is.
márc. 10. 23:42
 1/8 anonim válasza:
Igen, előfordul náluk is.
márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
És azt meg tudják csinálni, hogy saját maguknak tömik be, tükör előtt?
márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 ez is jó kérdés. Szerintem nem tudjàk maguknak max az alsó fogsort,de a felső esélytelen
márc. 11. 05:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, egy fogorvos sem fúróval a kezében születik. Fogorvos vagyok, 3 tömött fogam van, ebből 2 szuvasodás miatt és mindkettő már egyetemen keletkezett, a sok nasi és kóla vizsgaidőszak alatt megtette a hatását. Egy pedig balesetben tört le.
márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aranyos kérdés. :-) Értek a fogakhoz, de gyerekkoromban kibújtak a maradó fogaim, amikor még nem értettem hozzá, ezért már gyerekkoromban összeszedtem pár tömést. De azóta is szuvasodott fogam, csak sokkal kevesebb, mint azoknak, akik nem tudatosak szájápolás terén.
márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 igyekszek aranyos kérdéseket feltenni 😉 Nekem 4 tömött fogam van 30 éves vagyok. Az utóbbi pàr évben kezdtek el szuvasodni eddig semmi probléma nem volt még szerencsésnek is éreztem magamat. Nagyon ràálltam a témàra igyekszem megtenni mindent hogy ne legyen több aztàn majd kiderül
márc. 11. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt, kövér és dohányos orvos is létezik :)
márc. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy egy fogorvosnak a fogai mennyire tudnak elromlani az átlagemberéhez képest. Természetesen nem a gyerekkorra gondolok, hanem arra az időszakra, amikor már benne van a szakmában. Pl. 40-50-60 évesen is még ki tudják kerülni, hogy hídra, fogpótlásra legyen szükségük? Tovább tudják a fogaikat megőrizni? A tömésre is ritkábban kerül sor?

A szakmájukból kifolyólag a saját fogaikra is jobban odafigyelnek, ezért több fogbetegséget is könnyebben megelőznek, mint mások?

márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!