Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökértömésnél normális a...

Gyökértömésnél normális a ráharapási fájdalom ?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből a fogból...gyökérkezelte egy fogorvos , majd rá pár hónapra egy másik probléma miatt elmentem egy másik orvoshoz, ott a panorámán kiderült be van gyulladva, aztán ismét gyökérkezelést javasolt. Bele is mentem , mert az orvos azt mondta "sajnalná" kihúzni , én meg ugyvoltam vele látható helyen van, a müfog meg drága , de már igyis egy vagyon elment a fogaimra. Gyökérkezelés előtt egyátalan nem fájt , már az ideiglenesnél is furcsa volt , most meg ráharapni sem tudok. De alapjáraton nem fáj, csak rágásnál. Tegnap volt a kezelés. Elmúlik ? Legszivesebben kihuzatnám már inkább annyi baj van vele...
ápr. 4. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Én nem huzatnám ki, legfeljebb ha mikroszkóppal sem tudják megcsinálni.
ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!