Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi miatt lehetett így a...

Mi miatt lehetett így a páciens altatásos fogászat után?

Figyelt kérdés

Altatásos fogászattal kapcsolatban érdeklődtem, mert van 2 rossz fogam + kell egy pótlás, de extrém pánik és garat reflex miatt képtelen vagyok tűrni, ha dolgoznak a számban. Eddig az összes fogorvosom elkönyvelt problematikus betegnek, egy fogkőeltávolítás közben is vagy 20x leállítom, nagyon szégyellem. Ha nem teszem, hányok. Sok mindent próbáltam már, nyugtatót, hányáscsillapítót stb.

El is határoztam magamat, hogy elmegyek altatásos fogászatra, találtam is egy szimpatikusat, de pont beszéltem valakivel, aki volt ilyenen, és azt mondta, hogy egy ismerőse majdnem belehalt. Nem ébredt fel időben, bent kellett tartaniuk utána, 2 napig hányt és fekélyes lett a szája. Na ez nagyon megijesztett. Ez mi miatt lehetett?

Muszáj valahogy megcsináltatnom a fogaimat, még mielőtt ez a 2 is tönkremegy+van egy adag fogkövem, amit kezdek szégyennek érezni.


ápr. 7. 08:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

A szkenneren meg hiába pörögsz, meg lehet vele oldani az én problémámat, konzultáción és árajánlat kérésen voltam már. De ha a te feltételezésed szerint felárat is kérnének el a sok próba miatt, hát az sem bántana. Nekem a kényelmem és a nyugalmam fontosabb, inkább fizetek + 20-30 ezret.

Nem is erről szólt a kérdésem, hanem magáról az altatásról. Ne félj, én vagyok annyira félős, hogy előre pontosan kikérdezem mik kerülnek majd ébren a számba, mert ha olyat hallanék, neki sem állnék a procedúrának.

ápr. 7. 17:13
 22/23 A kérdező kommentje:
*nem 7 darab hetesen lyukas(ugye nincs is annyi :D), szerencsére nincsenek olyan rossz fogaim, csak valamiért leírtam számmal is.
ápr. 7. 17:14
 23/23 A kérdező kommentje:

“ Ha te tudod magadról, hogy nincs más megoldás, de amúgy a kezelés többi része bírható számodra, akkor mi a gond mégis?”

Ezzel kapcsolatban írtam ki kérdést? Ha szerinted igen, súlyos értelmezési gondjaid vannak.

Azzal kapcsolatban írtam ki, hogy mi történhetett az altatás alatt. Szimplán adtam mellé egy rövid magyarázatot. Te vagy megsértődve, virágszálam.

ápr. 7. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!