Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki tud jó fogorvost? 18...

Valaki tud jó fogorvost? 18 éves vagyok, vagyis sajnos maszek fogorvoshoz kéne mennem. Sürgősen kéne fogorvos mert felvételizek az őrezredbe és ott a fogaknak is rendben kell lenniük. Ez is egy kritérium.

Figyelt kérdés
Nem tud valaki OLCSÓ fogorvost, vagy pedig olyat ahol véletlenül nem kéne fizetni? Csak mert Egyetemre is járok és most nem férne be a keretembe egy drága fogorvos. Amúgy a IV. kerületben lakom, de máshová is szívesen elmegyek.
2010. okt. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell maszek fogorvoshoz menned? Én mindig sztk-ba jártam, a TB fizette.
2010. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak 18 éven alul ingyenes, derítsd ki, hogy kihez tartozol, és menj hozzá. Nekem is most kezelik a fogaimat, és én is meglepődtem, hogy egy vasat sem kell fizetnem érte. (Illetve igen, fizetem minden hónapban a TB járulék részeként.)
2010. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, nekem a körzeti fogorvos olyan szarul csinálta meg hogy 3 nap múlva kiesett a tömés...maszekhoz kellett menni
2010. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!