Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi az esélye, hogy kinőljö...

Mennyi az esélye, hogy kinőljön a fogam?

Figyelt kérdés
Letört az utolsó tejfogamból egy darab elmentem panoráma röntgenre és ott látszik, hogy a tejfog egy darabja meg az ínyembe van, illetve a rendes fogam is, mennyi az esélye, hogy kinyomja és kinő a rendes fogam? Ha, nem nő ki akkor mit lehet ezzel kezdeni? Itt a kèp a panoráma röntgenről. [link]

máj. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fog kinőni, fogszabályozó orvost keress fel, azzal ha több feltétel adott, le lehet húzni.
máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisorloidbol csak egy volt alul, vagy kihúzták őket?
máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyi, de ezt már korábban is leírtam a másik kérdésednél. Nincs jól kifejlődve a gyökere sem, elrotálódott, a helyzete sem megfelelő. Arra is van esély, hogy itt valójában csírahiányos vagy, de ez egy csökevényes számfeletti fog, ahogy kinéz, illetve arra is van esély, hogy ankylotizálódott, mely esetben az eltávolítása is komplikált.
máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy simán kitolhatja. De ezt csak orvos tudja megmondani. A röntgent látnia kéne orvosnak. Miért minket kell itt kérdezni?
jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!