Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ezzel az érzéken...

Mit csináljak ezzel az érzékeny, fájós fogammal, amit nem is olyan rég fúrt és tömött az orvos?

Figyelt kérdés

Érthetetlen módon ez a fogam most érzékeny hidegre-melegre. Rágásra még annyira nem. De sokszor nagyon fáj. Ilyen nyilaló fájdalom, mintha legbelül lenne.


Nemrégiben az orvos kezelte, mert letört belőle egy darab. Kifúrta és betömte. De nem értem mi lehet. Az érzékenység és fájdalom amúgy kb. 2-3 héttel később jelentkezett.


A fájdalom nem állandó. Idővel teljesen alábbhagy, de utóbb, főleg külső hatásra megélénkülhet.



máj. 24. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem befog gyulladni.

Menj vissza es gyökerkrzelje!🙂

máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pl. a tömés az idegekhez közel volt, akkor pár hét múlva begyulladhat és lehetnek ilyen panaszok, menj vissza,nézze meg.
máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam és tényleg a töméssel volt a baj. Lefaragott belőle és most már jobb.
máj. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!