Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a bölcsesség fogam növekedé...

Roadkill kérdése:

Ha a bölcsesség fogam növekedése kicsit nyomja az előtte lévő fogat,attól még szabad edzeni?

Figyelt kérdés
Szép napot,most bújik ki bal oldalt a bölcsesség fogam és kicsit piszkálja az előtte lévő fogat.Nincs gyulladás meg nem is igazán fáj és csak megkérdezem mint hobbi edzős hogy ha nincs gyulladás meg nem is igazán fáj,úgy szabad edzeni?Előre is köszönöm a válaszokat.

máj. 26. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogra szoktál edzeni? Az igen báttya.
máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj, nem gennyes, nem gyulladt, sportolj nyugodtan.


A saját érdekedben majd menj el fogorvoshoz, kérj egy panoráma röntgent, nézzék meg, elfér a bölcsességfog? Én nem tudtam, hogy az enyém nem fér el, elkezdett kinőni szépen lassan, nem látszott, hogy gond lenne vele. Majd egyik napról a másikra úgy elkezdett fájni, a világomat nem tudtam. Ki kellett húzni. Na ezt ne várd meg 😊

máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Ez jó volt,de nem fogra edzek :D


2.válaszoló:Köszönöm a válaszod,mindenképp megyek fogorvoshoz.

máj. 26. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!