Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfog növekedés...

A bölcsességfog növekedés milyen tünetekkel járt nálad? Mikor döntöttél úgy, hogy na most elég?

Figyelt kérdés

Megkaptam a diagnózisom pár hónapja, de nem jelentette ki az orvosom, hogy mindenképp ki kell kapni őket. Teljesen rám bízza, mit tegyek, íny alatt vannak.


Pár hétig érzékenyebb, aztán hónapokig nem hallat magáról. Alvásban, étkezésben nem zavar. Konkrétan nem fáj, csak kicsit kellemetlen.


31 vagyok, mit tennétek a helyemben?


Köszi!



2023. aug. 20. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Periodusokban ujra és ujra fájdogált a bölcsességfogan mig lassaú növekedés kisérte. Sok idő elteltével már nagyon zavaró volt és mielött még begyulladt volna kihúzattam, de nem volt semmi szövödmény, rendbe volt minden. Évekig hùztam mire eljutottam az elhatározáshoz, hogy kihuzatom!
2023. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kb. ugyanezen megyek keresztül, és tudom, hogy úgysem úszom meg a végén.
2023. aug. 20. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyennel, mondjuk mivel vízszintesen feküdtek esélyük sem volt rendesen kijönni, úgyhogy kiszedték őket sitty-sutty
2023. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!