Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden fogszabályzó ilyen drága?

Minden fogszabályzó ilyen drága?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és fogszabályzón gondolkodok. Mindenkitől azt hallom, h. csak sztk-sat ne. Mennyibe kerül a legolcsóbb fogszabályzó? És milyen támogatások vannak rá, ha vannak?
2010. nov. 5. 16:29
 1/5 anonim válasza:

Nekem jövőhéten rakják fel a felsőre, következő héten az alsóra. Maszekhoz járunk, átmentünk megkérdezni az sztk-ba is, de hiába olcsóbb ott lesz*rták mit akarunk, nekik csak a pénz számított.(am. ott asszem 50 000 körül lett volna 1)

Így visszamentünk a maszekhoz így kb. 200 000 lesz a kettő.

2010. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Én 14 éves lány vagyok. Nekem 2 napja rakták fel az alsófogszabályzót, és 7 hónapja a felsőfogszabályzót, szal most itthon vagyok a témában:D Sajnos tényleg nagyon drága, de azért nem annyira, mint az első írt. Igen maszekba összesen tényleg 200 000(alsó+felső), de a simában (ahová körzetileg be vagy jelentve) ott jóval olcsóbb.


Sok rizsa után végre kibököm az árát is; összesen 70 000Ft(alsó 35000 + felső 35000).


Régebben sokkal olcsóbb volt, de 2009-es törvények megvonták a 90%-os támogatást:'((

2010. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 19 vagy, akkor egyébként is mindegy lett volna, mert 18éves korig kell elkezdeni, hogy támogatott legyen.

De én is hallottam valahol, hogy még ezt is megvonják.

Egyébként 100-150 ezer a rögzített/fogsor.

2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem magánorvosnál volt 75 000 ft az alsó felső együtt,tehát annyira nem vészes:D
2010. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak: de Te nyilván 18 éves kor alatt csináltattad.

Felesleges bárkit is áltatni, 100 ezerből nem lehet szabályoztatni a fogakat felnőtt korban.

Minimum 350-400 ezerrel kell számolni. Minimum! Innentől a határ a csillagos ég.

2010. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!