Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Vékony testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vékony testalkat mekkora hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

Átlagos arc, vékony, kicsit izmos testalkat.

Fizikai paraméterek 175cm/66kg.

Csak a külsőt nézve, ez mekkora hátrány?

23F


2011. máj. 3. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az arcod akkor nem zavar.
2011. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Éppen veled voltam egy idős, mikor az első két komoly kapcsolatom kialakult. Vékonyabb voltam nálad, de sportos.
2011. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ma már pont hogy a vékony testalkat a menő a fiúknál is. Az izomagy már kiment a divatból.

A párom 190 cm és 65 kg. Nekem bejön. Sokkal jobb az ágyban, mint a nagyobb darab pasik.

2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a vékonyabb testalkat kevésbé sugároz domináns hatást, általában pedig a dominánsabb hímeket szeretik a lányok/nők. Közelebbi ismeretség nélkül pedig tévesen azt gondolhatja, hogy a pasi természete is inkább olyan alárendelt.
2011. máj. 3. 15:23
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

"A párom 190 cm és 65 kg."


ASZTAKRVA. És gondolom a női vagy a gyerek részlegen vásárol. Milyen férfi ez. 65 kg 190 centihez az iszonyatosan kevés. A kérdező csak vékonyka. A te pasid egy rohadt giliszta. Normális nő nem ilyenre vágyik :S

2011. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

"A te pasid egy rohadt giliszta. Normális nő nem ilyenre vágyik :S"


Ja persze, mert mennyivel menőbb és férfiasabb a sok nem normális kigyúrt állat, aki mindenféle szarral lövi magát, vagy a sok igénytelen elhízott lusta gyökér, amit mackósnak hazudnak.

Nem tudom melyik nemhez tartozol, de ha nő vagy, akkor akadj össze egy ilyen izomaggyal, akiknek ha a szteroidoktól elborul az agya téged ver össze. Ha meg férfi, akkor állj egész nap a tükör előtt és nézd a visszataszító mesterséges izmaidat.

Gyökér!

2011. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Igen, mert csak piszkafa, kigyúrt állat és dagadt disznó létezik. Gratulálok a szűk látókörödhöz.
2011. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A 15:27-nek:

Nem egészen. Sőt. Előtte volt izmos pasim 3 cm-es pénisszel. Semmit sem éreztem szex közben. Neki 20 cm és iszonyat jó vele a szex. Semelyik korábbi pasim nem ér fel hozzá. Semmiben sem érzem hátrányát hogy vékony. Figyelmes, intelligens, kedves és imádom. Mindenben megértjük egymást.

Szóval szerintem sokkal jobb egy ilyen férfi, mint egy olyan, aki jobban bejön a többi nőnek, de otthon semmire sem jó.

2011. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Ezt is bírom azért. Ha szóba kerül, hogy valaki izmos az máris 120kg, 50-es kar meg szteroid. Véletlenül sincs olyan, hogy normális sportos, izmos test.
2011. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha a vállamat a nyakam környékén találják és nem a csípőm magasságában, akkor lehetek vékony.

A külső csak az első két mondatnál számít.

2011. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!