Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előny vagy hátrány ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány ha a fiú vékony testalkatú?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mennyire vékony. Én leginkább a kissé macisakat szeretem.
2010. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
96%
Szerény véleményem szerint inkább legyen szálkás. És a férfiak szemében előnyös,mert sokkal gyorsabbak stb. Szexuális téren meg általában a vékony fiúk szálkásak.
2010. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:

hátrány. éljenek a picit mackós fiúk :D:D nem szeretem, ha egy fiú majdhogynem olyan nehéz, mint én. pedig nem vagyok kövér.

15/L

2010. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:

"És a férfiak szemében előnyös,mert sokkal gyorsabbak stb. Szexuális téren meg általában a vékony fiúk szálkásak."


Mi van?! Van, aki ezt érti?!

2010. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%

inkább vékony legyen, nekem nem jönnek be annyira a mackós alkatok...

19L

2010. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
186 centi 83 kiló az még vékony amúgy ? mert a barátom annyi szerintem nem az de vele jó:D szállkás is mellette
2010. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
nekem hátrány.
2010. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:

"És a férfiak szemében előnyös,mert sokkal gyorsabbak stb. Szexuális téren meg általában a vékony fiúk szálkásak."


Mi van?! Van, aki ezt érti?!


Szexuális téren előnyös,mert a szálkás felsőtesten jobban meglátszik az izomzat,és ez helyzet függő is..Szóval egy mackós testalkatú srác lehet,hogy széles,de semmi izomréteg rajta és inkább azt mondom ez csaj függő is mert valakinek ez valakinek az.

2010. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 Funktasztikus ***** válasza:

én 165 cm mel 54 kg vagyok kicsi izom van rajtam mewg van egy kis hasam is:D de dolgozok az ügyön:D én max szálkás akarok lenni...vagy egy kicsit több:D


14f

2010. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Hát én 187 centi és 70 kiló vagyok. Nem járok gyúrni, de rendszeresen sportolok. Csak kíváncsi voltak hogy ki mit válaszol erre a kérdésre. Bár ahány ember annyiféle vélemény. Értelemszerűen a molett lányok a macisabb fiúkat szeretik. A modell alkatú lányok meg a vékonyabb srácokat, de ez magától értetődik. Mindenki leginkább olyan párt keres maga mellé akivel jól is érzi magát, meg jól is mutatnak együtt.
2010. júl. 1. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!