Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót szeretnék,...

Fogszabályzót szeretnék, eléggé kiállnak a fogaim, elég rossz anyagi helyzetben vagyok úgyh : szeretnék vmi kivehetőt és olcsót, mennyi ideig kell hordani 1 kivehetőt kb 1 cm rel vannak kiljebb a felső fogaim mint mint az alsók?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék ami elég gyorsan helyre hozza de nem a legdrágább , vmi ajánlatokat legyetek szívesek , h mennyibe kerül mien és naggyából mennyi idő

előre is köszönöm :)


2010. nov. 29. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha ekkora elölharapásod van, azt sajnos nem lehet kivehetővel megcsináltatni.

Nekem 7 mm-es elölharapásom volt, 6 helyen voltam konzultációan, és mindenhol azt mondták, hogy csak úgy lehet szabályozni, ha a két felső négyesemet kihúzzák. Máshogy nem lehet a fogakat hátrébb húzni, hiszen nincs helyük, főleg, ha ennyivel előrébb vannak.

Várhatóan januárban már lekerül a fogszabim, nekem 1 évig volt fönt, és 450 ezer körül van a vége. De én maszeknál csináltattam, mert már bőven elmúltam 18 éves.


25/L

2010. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
11:04 vagyok. Nekem felül van színtelen, alulra fémet kértem, így volt 220 ezer. Amúgy megbántam, hogy alulra fémet tetettem fel, mert nagyon kilátszik az is, amikor beszélek és a színtelen felső sor csak 10 ezer forinttal volt több. Plusz 4 hetente kezelések és mikor leszedi, az is vagy 40 ezer lesz, plusz utána vagy 100 ezer az éjszakai, szóval nekem is benne lesz több, mint fél millióban másfél-két év múlva. Ennyi ideig kell rajta lenni, pedig nekem csak egy foggal volt gond, azzal sem túl sok, csak zavart. Viszont én már felnőtt vagyok, ezért ilyen hosszú a folyamat. Kb. mindenhol ilyenek az árak, legalábbis magán úton. Nem nagy a különbség, legfeljebb, ha ismerősöd a doki, akkor viszonylag olcsón megúszod. Én is több helyről informálódtam először. Egyébként mintha úgy hallottam volna, hogy már a 18 éven aluliaknak sem támogatja a tb, csak minimálisan. De ennek inkább járj utána, nem vagyok benne biztos.
2010. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12:40

sztem lehetne szabályozni húzás nélkül mivel ha előre húznám(fogszab) egyenesre beállna!

2010. dec. 6. 20:10
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban 1 centis elöl harapásod van, akkor kizárt.

De figyi, a legtöbb helyen ingyenes az első konzultáció, elmész néhány fogszabályzós dokihoz, megnézik, megkérdezed. Az a tuti:)

2010. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

de ezt hogy érted minek húznák ki?

nekem van rés is közte és ha csak most olyan lenne h mozogna akkor ha benyomnám szépen beállnának , és sztem olyan 8-9 mmes előlharapásom van..

2010. dec. 7. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!