Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek kapok recept nélkül?

Szerintetek kapok recept nélkül?

Figyelt kérdés

nő a bölcsességfogam,és be van gyulladva az ínyem,kihegyesedik kicsit,és amikor eszem fáj,pedig a másik oldalon eszem,de az izmok dolgoznak,és hát kellemetlen.

1-2 éve volt hasonló problémám akkor felírtak valami folyékony cuccot azzal kenegettem,és pár nap alatt helyre jött,de rengetegen szoktak lenni,és nem vagyok egy türelmetlen fajta,volt már hogy időpontot kértem,mégis várnom kellett órákat,ezért kérdezem,hogy szerintetek kapok e simán?


2010. dec. 22. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*türelmes
2010. dec. 22. 09:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni a konkrét gyógyszer nevét.
2010. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az üvege még meg van de elvan mosódva az írás,sűrű folyékony volt az állaga.és édeskés volt az íze legalábbis ezt éreztem amikor fogamra kentem.

valami ilyesmi van ráírva az üvegre susa antibiotic,az első szót nem tudom beazonosítani,sok benne az s betű.

2010. dec. 22. 10:09
 4/4 A kérdező kommentje:
mégsem,most meg úgy tűnik,mintha ez lenne ráírva auaesthetik.
2010. dec. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!