Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan alkohol nélküli...

Van olyan alkohol nélküli szájvíz, amely a nyelvlepedék ellen is felveszi a harcot?

Figyelt kérdés

Olyan alkohol nélküli szájvizet keresek, amit ti is jó tapasztalatokkal ajánlatok. (legfőképpen az lenne a lényeg, hogy a nyelvlepedéket minél hatásosabban távolítsa el!)


Itt a fórumon találtam már egy illető hozzászólását, miszerint ő Aquafresh Limpeza Extrema-t használ, de az sajnos MO-n nem kapható, illetve szerintem alkoholt is tartalmaz.


Üdv


2011. jan. 5. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Colgate plax nagyon jó.
2011. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a lepedéket künnyű eltávolitani fogkefével,vagy olyan fogkefével ami kifejezetten erre van.Amúgy ha nagyon lepedékes a nyelv az gyomorprobléméra is utalhat.Vannak kifejezetten alkohol mentes szájvizek is.

[link]

2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.


Hidd el, hogy már valamennyi módszert kipróbáltam a nyelvlepedék eltávolítása érdekében, de sajnos sikertelenül.

Belgyógyászaton is voltam már, eredménytelenül.


Így marad a további próbálkozás...


Üdv

2011. jan. 5. 17:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor Parodontax fogkrémmel mosok fogat, illetve "szájat" :), akkor könnyűszerrel el tudom távolítani a nyelvemről a lepedéket és fogmosás után egészen délutánig egész frissnek érzem a számat (bár nem kajálok napközben, csak iszom, max egy almát eszem). Nekem ez vált be lepedék ellen, szájvíz nálam ezen nem változtat, sőt a többi fogkrémmel sem érek el ilyen hatást.
2011. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Curasept szájöblítőt ajánlotta az orvos, ez alkoholmentes.
2011. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A paradontax fogkrémet már jó pár fórumon olvastam, hogy nagyon jó és sokan használják!


Ebből melyik fajtát használod? Vagy csak 1 van?

2011. jan. 6. 19:29
 7/16 anonim ***** válasza:

2 fajta van: a piros a classic, ez fluoridmentes, ehhez használtam kiegészítő fogkrémet (egyik fogmosi ezzel, a másik elmexszel vagy sensodynevel).

A zöld tartalmaz fluoridot is, emellé nem használok mást.

Az íze és a színe mindkettőnek egyforma. Árban is megegyeznek.

2011. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, pont a kérdésre nem válaszoltam :D

először classicot, és miután elfogyott, azt mondtam a gyógyszertárban a csajnak, mindegy, milyet ad, van kiegészítő fogkrémem, de zöldet adott. 2 tubussal is vettem.

2011. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy h megírtad!
2011. jan. 10. 15:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló?

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy miért kell a piros fogkrém mellé kiegészítő fogkrém?

2011. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!