Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Édes íz a számban, mintha az...

Édes íz a számban, mintha az ínyemet érezném édesnek. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nem tudom, milyen kategóriába kellett volna írnom. Köszi a válaszokat.
2011. jan. 5. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van fogpótlásod?
2011. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs, és szuvas/fogköves/törött stb fogam sincs (rendszeresen járok kontrollra, utoljára november végén voltam). Lehet, hogy nem fogászati probléma miatt érzem, ezért voltam bizonytalan a kategóriát illetően. Esetleg még arra gondoltam, hogy rendszeresen Parodontax fogkrémmel mosok fogat, napi 2 alkalommal, és lehet, hogy nem kellene folyamatosan használni, csak néha (az asszisztens néni azt mondta, hogy néha használjam, mert rossz az íze, és mivel csak ennyi volt az indok a ritka használatra, én pedig meg vagyok elégedve a fogkrémmel, így rendszeresen ezt használom).

Köszi

2011. jan. 6. 17:09
 3/4 Katamarán ***** válasza:
Cukorbetegség?
2011. jan. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de nem találtam semmit, ami ezt említené, illetve édesapám is cukorbeteg és soha nem mondta, hogy ilyet érezne. Mindegy, biztos, ami biztos, elmegyek megnézetem magam, úgyis rám fér már egy vérképelemzés. Köszönöm Neked is.
2011. jan. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!