Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy egyáltalán...

Miért van az, hogy egyáltalán nem kívánom és nem is eszem soha semmit amiben cukor van, vagy egy picit is édes? Ez betegség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelezhet valami pszichés gátlást.

De mivel számos jel van arra, hogy az egyszerű szénhidrátok túlzott bevitele nem egészséges, ezért ha amúgy kiegyensúlyozottan táplálkozol, akkor talán jobb is így.

2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez az egy furcsaság van az életemben, amúgy minden ok! Szerintem!
2011. júl. 29. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
EZ az egészséges.
2011. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smaci válasza:

Tuti, hogy betegség. Csak nem mindegy, hogy pszihologiai eredetű, vagy szervi. Mindkettő fontos.

Amikor meglátod és nem tudod, hogy van benne cukor , megennéd? Vagy csak miután megtudtad, hogy van benne cukor, akkor undorodsz? Esetleg már mindig megkérdezed, hogy ugyan van-é cukor ebben a termékben?

2011. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma már úgy tűnik, hogy aki egészségesen tud és akar táplálkozni, azt már betegnek könyvelik el...Ha nem vagy beteges akkor egyértelmű, hogy te étkezel jól, és kész. A nagy átlagra meg nem kell hallgatni, lehet, hogy most még nincs semmi bajuk, de néhány tíz év múlva majd jönnek a különböző civilizációs betegségek. Persze akkor meg jön a "korral jár az elhízás" szöveg.
2011. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt a mindenit, hogy te milyen hihetetlenül szerencsés vagy!!!! komolyan irigyellek:) én sajna egészen kicsi koromtól fogva (igen, megvannak ennek a pszichikai okai, anyukámat 3 éves koromban veszítettem el, apám pedig nem volt az a szeretetet kimutatni képes ember soha...) szóval, amióta az eszem tudom, masszív csoki-függő vagyok, és nem kevés önfegyelmembe kerül az egészséghatáron belül levő, elfogadható mértékűre redukálni az édesség fogyasztásomat (mert ugye sem a cukorbetegség, sem az elhízás nem hiányzik)... irigyellek, na, de most komolyan:)
2013. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként az előttem szólóhoz csatlakoznék, ha hiányt szenvedne bármiben a szervezeted, úgyis jelezne - elkezdenéd kívánni pl. az édeset, vagy fáradékonyabb lennél, végül lebetegednél, stb -, de ha nincs semmilyen egészségi problémád, akkor minden oké szerintem.
2013. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!