Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még mindig fájdogál az érzéste...

Még mindig fájdogál az érzéstelenítő helye az ínyemen, hogy múlhat el, mit tudok tenni vele?

Figyelt kérdés
fent 1. fogba kaptam ideiglenes tömést, pont náthás is lettem, lehet, hogy az is rájátszik, a fog amúgy jól van
2009. jan. 31. 09:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt, hogy a héten csütörtökön voltam, tehát azóta.
2009. jan. 31. 10:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad fájni már az szúrás helyének ennyi ideje. Valszeg a panaszt az okozza, hogy azóta nem mosod elég hatékonyan a jelzett területet, és így ott elszaporodnak a kül.féle kórokozók, a maradék lepedék miatt.

Erős fogmosás szükséges, mert ez vérbőséget okoz, és a keringés javulása miatt megoldódik a gond.

Ha már afta alakult ki akkor cserszömörcés szájvíz is kell, de jobb lenne Vagothyl oldat, amit csak receptre kapsz, tehát mutasd meg a fogorvosodnak, és ő segít, mint a diagnózisbam, mint a terápiában!

Jobbulást!

2009. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendesen mosom, ne viccelj.
2009. febr. 1. 11:15
 4/6 anonim válasza:

szia!


Nekem is volt már ilyen (igaz, nem ennyi napig). Nekem azt mondták azért fáj, mert rossz helyre lett adva az érzéstelenítő szuri. Előfordul.

2009. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már csökken, ahogy a náthám is csökken, 1. fog felül, szóval pont az orrom alatt, már aznap is folyt az orrom, amikor csinálták, lehetséges, hogy a nátha bekavart?
2009. febr. 1. 13:32
 6/6 anonim válasza:
Igen, lehetséges..
2009. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!