Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hová mehetek Zuglóban nem...

Hová mehetek Zuglóban nem magán fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Légyszíves ajánljatok nekem XIV. Kerületi ( Zugló ) sztk-s fogorvost. (web-lap, telefonszám, cím, bármi. )
2011. jan. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én is Zuglóba jártam fogorvoshoz, az Őrsre. Nem volt semmi problémám a fogaimmal mikor betévedtem, csak gondoltam ellenőriztetem őket, aztán hónapokig jártam vissza, mert ínygyulladásom lett a "kezelésektől"... No comment. Szóval én annyira nem ajánlom és készülj fel, hogy baromi sokan vannak mindig. Ha először mész órákig kell várnod, míg bejutsz.
2011. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 20. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudtok ajánlani Zuglóban vagy környékén (Örs vezér téren lakom) olyan fogorvost, akihez be lehet időpontra jelentkezni és nem drága? Első körben csak megnézetném és ajánlatot kérnék. Viszont órákig várni se szeretnék. Az se lenne baj ha tudnék Patikapénztár kártyával fizetni, vagy esetleg bankkártyával.
2011. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!