Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen ha kiesik a tömés?

Milyen ha kiesik a tömés?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál mert bekelett tömni egy fogamat.(ez a legelső).Hazafelé a villamoson valami klógott és nyelvemmel kapírgáltam mikor valami kicsi fehér kiesett.Ez a tömés lehetett?
2009. febr. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Meglehet,szeritnem menj vissza,hogy nézze meg,így mehetsz biztosra.
2009. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
úgyse megy vissza
2009. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem megyek vissza mert időpontot kellene kérni megint ami múltkor is vagy 1 hónap volt.Azért köszi
2009. febr. 5. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy menj vissza h fáj egy picit törmje már be! De, ne időpontra menjél! Nekem vt már olyan h 3 hónapot vártam még bejutottam mert akkor csak egy fogdoki vt a környéken! Most fogják tömni nekem az egyiket mert kiesett, most is vártam 1 hónapot legalább! És nem haltam bele, de nekem még az ínyem is be van nőlve a lyukba! Sztem menj el! Ha eddig nem tetted, mert akkor ki lesz húzva az a fogad mert csak tovább fog romlani!
2009. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!