Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt bújt ki a...

Mennyi idő alatt bújt ki a bölcsesség fogad?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja küzdök vele. A hétvége pokoli volt,több orvosnál is jártam,ügyeletre is el kellett mennem,elküldtek szájsebészetre,de sehol nem csináltak semmit,ma derült ki,hogy biztosan a bölcsesség fogam a ludas! Azt mondta a dokim,hogy körbevághatja de utána is ugyanúgy fog fájni,csak esetleg hamarabb bújik ki,de a körbevágás is kellemetlen!Post ott tartok,hogy pár napja nem fáj!
2011. febr. 2. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 bölcsesség fogam kijött,és volt amelyikkel évekig kínlódtam..Időnként megduzzadt fájt,majd pár hónapig semmi,majd újra fájt,majd újra semmi,és ez így ment pár évig..Azóta ebből kettőt már kihúzattam..Egyébként nekem az egyik alsót körbe vágták mert annyira fájt az ínyem,hogy enni sem tudtam..Gyorsabban nem jött ki a fog,de legalább nem volt erős nyomás alatt..
2011. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nőttek ki a bölcsifogaim, ki kell őket műteni, legalábbis a felső kettőt (alul nincs!). Most egyelőre az elsőn vagyok túl, a másodikat egy hónap múlva kell kiszedni. Nekem is mondták, hogy meg lehet várni, amíg kinő, de akkor kicsit összetorlasztja majd a fogsorom és lehet, hogy fájni is fog, ezért inkább mondtam, hogy műtsék ki. Nem fájt, nem éreztem, a műtét utáni sebgyógyulás borzalmas volt, de ennyi...
2011. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A műtétet altatásban csinálták? Utána mennyi ideig fájt a seb?
2011. febr. 3. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Fősuli alatt kezdődött, ennek 10 éve, most már nem nő tovább, bár nincs teljesen kint. A fogdokim állandóan kapacitál rá, hogy húzassam ki....brrr
2011. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!