Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki akarom húzatni a bölcsesség...

Ki akarom húzatni a bölcsességfogam. Mennyire fog fájni? Meddig tart? Lehet e egyet altatásban?

Figyelt kérdés
Van egy oan bölcsességfogam ami balfelső, és úgy van kinőve (kb 3/4ig) hogy az arcomhoz közel. Gondolom mivel nyomja ezt el kell távolítani. és ezt hogyan fogják csinálni? Mennyire fog fájni? Meddig tart? Lehet e egyet altatásban mert annyira félek hogy szerintem elfogok ájulni.
2009. febr. 16. 19:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ilyet ne kívánjatok egymásnak...

ezt én senkinek nem kívánnám..a fogfájásnál nincs rosszabb

2009. febr. 17. 17:43
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összes fogamra gondolsz akkor nem 1:1, hanem 29:1 és én visszavontam, tehát 29:0. Rossz ember vagy. Nagyon rossz. :(
2009. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem most szedték ki, illetve vágták a bölcsesség fogamat csütörtökön. Maga a műtét nem fájt, semmit nem éreztem. De utána!!! Azt hiszem a halál megváltás lett volna... ISZONYATOS volt!!! Megállás nélkül sírtam, annyira rosszil voltam. Most a fájdalom már nem annyira erős, de még mindig akkorára van feldagadva a pofám, h nem merek tükörbe nézni... Szóval jól gondold meg, h megéri ennyit szenvedni...
2009. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!