Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha megfáztam, elmehetek...

Ha megfáztam, elmehetek fogorvoshoz, vagy nagy illetlenség lenne? Be vagyok mára jelentkezve, mondjam le?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell tudnod, hiszen attol fugg, hogy mit fog csinalni az orvos,

mivel ha mar furni es tomni is fog, ott mar nem kene orrot torolni, szipogni, vagy kohogni!

2011. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős, nincsenek komoly panaszaid, akkor ne menj el.
2011. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap 14.00-re voltam bejelentkezve, mivel nem írt senki addig választ a kérdésemre, végül elmentem, gyökérkezelés volt, szerencsére nem tüsszögtem, az orrom sem folyt a fogorvosi székben, megúsztam:-))
2011. márc. 24. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefonon bejelented, hogy náthás vagy. Erre ő feltétlenül reagálni fog, valahogyan.

Amennyiben nincs telefon lehetőség, a rendelőbe elmész, és a nővérnek szólsz, így korrekt.

Amennyiben elsősegélyt kell alkalmazniuk, mert sürgősséggel lenne szükséged a beavatkozásra, akkor is ők majd tudni fogják, hogy mit csináljanak.

2011. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy már el is mentél. Te ugyan megúsztad, kérdés, hogy ezt a fogorvos is elmondhatja-e magáról?
2011. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!