Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen is ennyi lúzer férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is ennyi lúzer férfi létezett?

Figyelt kérdés

Én is olyan vagyok. Ritkán van nőm, valahogy nem vagyok szimpatikus nekik, pedig van iskolám, pénzem, végzettségem, és jól nézek ki. De valahogy az összes emberrel rosszul jövök ki.

Ha valami idősebb emberrel, vagy ritkán látott rokonnal találkozok, akkor meg vannak lepődve, hogy nincs nőm. Olyanok, mintha nem is hallottak volna lúzerekről. A fiatalok viszont egyből levágják, hogy milyen vagyok, rögtön elutasítanak. Innen sejtem, hogy régen nem volt ennyi lúzer. Mitől lehet ez?


2011. okt. 11. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem jól csinálod, nekem jelenleg ez a legkisebb problémám az életemben, nő az mindig akad!
2011. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Valamit ferdítesz. Akinek pénze van, annak nője is mindig lesz, a jó pasiknak szintén. Na ha most igazat mondasz és tényleg egy pénzes, jó pasi vagy, akkor ott valami nagy gubanc lappang.
2011. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ez meg már milyen kérdés? :D Aki iskolázott és jól néz ki (a pénz meg nem számít) az legfeljebb peches és nem lúzer... Szerintem legalábbis :D A műveltség jó alap, bár az is igaz, hogy az iskola sem minden... de nem úgy nézel ki mint aki a praktikus dolgokkal nem boldogul :))) Viszont az érdekes hogy az összes emberrel rosszul jössz ki, szerinted ez miért lehet? Nézz magadba, hátha magad is találsz valami magyarázatot. Ismeretlenként és kívülállóként nehezen mondhatnék bármi építő jellegűt.
2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Régen is voltak persze lúzer pasik, csak róluk hallgatnak. Nem is találkozol velük, hiszen a maximum amit tesznek, hogy lemennek a sarki kocsmába egy felesre a Pistával meg a Sanyival.


Egyébként nézz magadba és gondold végig, mi lehet vajon a gond. Például számomra már az elég taszító, hogy úgy jellemzed magad, hogy van pénzed meg végzettséged. Mi egyéb van, ami megkülönböztet téged a többiektől?

2011. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz lehet. 200000 FT van a bankszámlámon, emellett vannak jó márkás cuccaim, de kocsim nincs. Jóképű vagyok, meg szálkás izomzatú, de csak 165 cm magas.

Tehát nem vagyok full extra pasi.

2011. okt. 11. 13:11
 6/29 A kérdező kommentje:

Mondjuk inni azt nem szoktam, csak néha egy-két sört, meg nem is cigizek, drogot nem próbáltam. Szóval alkesz nem leszek.

Mi különböztet meg? Jó kérdés.

2011. okt. 11. 13:13
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
200 ezer forint? ne viccelj, ez - azoknak a nőknek, akik a pénzre mennek - nem összeg. Akik meg leszarják a pénzt (kevesebben vannak, mint hinnéd), azoknak mindegy.
2011. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
fúúú öcsém 165 centi és azt mondod jól nézel ki??? Meg azt mondod, hogy van pénzed, és 200k az össz vagyonod még egy kocsid sincs?? Szánalmas vagy apukám :D
2011. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Miért, neked mennyid van?
2011. okt. 11. 13:17
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Drágám, ha havonta keresnél 200 rugót, akkor sem tartoznál a "pénzes pasi" kategóriába.
2011. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!