Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire jók a Glister fogkrém...

Mennyire jók a Glister fogkrémek (Amways)?

Figyelt kérdés
Kevés az infóm róla.Képes építeni a fogzománcot?Van olyan jó mint az elmex?
2011. márc. 31. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Glister fogkrémek?

Csak egyféle Glister fogkrém van kétféle kiszerelésben. Ezenkívül vannak egyéb szájápolási termlékei: szájvíz, fogselyem, fogkefe, gyermekfogkefe, leheletfrissítő.


Mennyire jók?

Saját tapasztalataim szerint kiválóak, de én elfogult vagyok. Korábban rendszeresen kellett fogorvoshoz járnom, de kb. másfél évvel azután, hogy Glisterre váltottam, ez megszűnt. Egy barátom gyerekkora óta szülei bölcs döntésének következtében csak azt használ. Neki sosem volt baja a fogával, és szépek is, pedig rendszeresen dohányzott.


Van olyan jó, mint az Elmex?

Nem tudom megállapítani. Korábban talán 2 tubus erejéig használtam Elmexet. Nem tudom megmondani, milyen hatással volt rám.


Képes építeni a fogzománcot?

Igen, mert fluoridot tartalmaz, de ezt nagyjából minden fogkérém tudja, legfeljebb a hatékonyságban lehet eltérés. A GLISTER hatékonyságát az Észak Karolinai Egyetemen végzett kutatások igazolták.


Ha van Amway kódod, javaslom nézd meg a kézikönyvben a fogápolásról szóló részt. Ha nincs, akkor kérj attól az embertől, aki ajánlotta neked. (Ha ez valahogy nem megoldható, akkor én is szivesen segítek).

2011. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én használok ilyen fogkrémet és jobb, mint más fogkrémek, szép tiszták lesznek a fogaim.
2019. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!