Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma rakták be a fogszabályzómat...

Gyuribacsika kérdése:

Ma rakták be a fogszabályzómat alulra másnak is dörzsölik a brekettek vagy mik ( ez a fém ) a száj belsejét? Olyan mintha belül beleakadna a bőrbe és fájdalmas vigyorogni is fáj miatta.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem másnak id dörzsli a száj belsejét!Mennyi idő alatt készült el a fogszabályzó(nekem is kellene),mennyi volt?Hogy volt a menete,hova kellett menned stb.
2011. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, a fogszabályzó sajnos ilyen. De megfogod szokni.
2011. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem is ilyen volt az elején (felnőtt voltam már, amikor kaptam), de idővel megszoktam.

Utána az volt a furi, amikor levették :-)

2011. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem kb. egy éve tették fel. Nekem csak alul bántották a brekettek, de elmúlt egy hét alatt. Ha nagyon zavar, akkor viasz.
2011. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat tényleg nagyon furcsa és kényelmetlen, és ilyen viaszt hol lehet kapni milyen boltban?
2011. máj. 1. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 éve van fenn felül és alul is. Nekem felül szinte soha nem sértette fel a számat de alul mindig, még most is. Sőt én még néha el is alszom és akkor az még rosszabb. Teljesen benne van a nyoma a számban. De majd megszokod!!!
2011. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem mondani, hogy viaszt fogalmam sincs h hol lehet kapni. A dokidnak adnia kellet volna, hisz mindig mindenkinek adnak. Én is így kaptam. De én utáltam semmit nem ért, mert mindig lejött. Max 1 hét és jobb lesz.
2011. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!