Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mér ilyen igénytelenek a...

Mér ilyen igénytelenek a fiuk? Sok fiunak szörnyu száj szaga van olyan nehéz fogat mosni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 21:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nos Kedves Kérdező!Először is ne általánosítsd a dolgot,mert hidd el nem csak fiúknak lehet rossz szájszaga. Mindenkinek a saját dolga, tisztán tartani magát.. azért mert pár srác nem csinálja nem jelenti hogy az összes férfi ezt csinálná...
2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy srác 24 éves tetszik de száj szaga van hogy jelezem neki hogy moson fogat mert ha igy folytatja elzavarom
2011. szept. 24. 21:36
 3/13 anonim válasza:
hát az ciki,de szájszag sok mindentől lehet... például én Fiú vagyok... és reggel,este mosok fogat. De van amikor reggel hiába mostam meg mert mivel még nem reggeliztem így a gyomorban a gyomorsavnak olyan szaga van ami nem kellemes...
2011. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát te legalább fogat mosol :)ez lenne a normális
2011. szept. 24. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet rossz a foga, akkor pedig mind1 hogy mos -e vagy sem.
2011. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Szépen általánosítasz... Nem elég fogat mosni, fogorvoshoz is kell járni. Baszhatod a fogmosásod, ha rohadnak a fogaid... Én rendszeresen mosok fogat és fogorvoshoz is járok= nem büdös a szám.

22F

2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát azért ha rossz a foga attol még moshatna fogat mert akkor majd azt veszi észre 10év mulva rohadnak a fogai
2011. szept. 25. 07:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért reggel mindenkinek rossz a száj ize engem mindig zavar.Én nem indulok ugy el sehova hogy nem mosok fogat .Szerintem 5perc egy fog mosás olyan nehéz naponta rászánni magunkat hihetetlen .21éves lány vagyok
2011. szept. 25. 07:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Most egy tök alap dologról beszélünk. Én el se tudom képzelni azt, hogy ne mossak naponta legalább 2x fogat. Ez teljesen természetes. Azért mert találkoztál egy büdös szájú fiúval, nem kell általánosítani... Én már találkoztam büdös szájú lánnyal egyébként... 22F
2011. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom de ki akadtam egy kicsit.de hát mai világba már minden van .
2011. szept. 25. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!