Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogam miatt fájhat a fejem...

Fogam miatt fájhat a fejem illetve a fülem?

Figyelt kérdés

Már két napja fáj bal oldalon a szemfogam melletti fogam(balra).

Azóta a bal oldalt a fejembe néha bele-bele nyilal a fájdalom és ugyan úgy a bel fülembe is,néha mintha be lenne dugulva.A fogam ameik fáj régi "focisérülés" letört.

Remélem meg tudja valaki mondani hogy emiatt van e ez mert idegesít és kicsit félek ugyanis pánikbeteg vagyok.....

Köszönöm,sziasztok.

Üdv.: Gábor


2011. jún. 3. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:

Ha erősen el van szuvasodva és az ínyeden is látszik, hogy gyulladt, akkor lehet, hogy kialakult ott egy gyulladási góc, ami okozhat ilyet.


De én arra tippelek, hogy nem iszol elég vizet itt a nagy melegben és azért fáj a fejed meg dugul el a füled. Legalább napi 3 litert meg kéne inni!

2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát persze,összefüggésben van,be is gyulladhat a füled egy fogfájástól
2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A füled mindenképpen fájhat, a fejedet nem tudom, de szerintem az inkább attól fáj, hogy az idegeskedés miatt megemelkedett a vérnyomásod.

Viszont a fogfájás nem múlik el magától, irány a doki. Minél előbb, mert ha még be is gyullad, nem úszod meg egy töméssel.

2011. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*De én arra tippelek, hogy nem iszol elég vizet itt a nagy melegben és azért fáj a fejed meg dugul el a füled. Legalább napi 3 litert meg kéne inni!


Igaz, hogy ez is okozhat fejfájást (fülproblémákat nem!), de ez esetben szinte 100%, hogy a foga okozza a bajt.

2011. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
12:14 - igaz, hogy fülfájást nem okoz, de fülzúgást, füldugulást simán okozhat a kevés folyadék. Amúgy igazad van :) Szerintem is a fog miatt lesz.
2011. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néha néha bezúg becseng a fülem....nem igen iszok sok folyadékot esélyes h akkor ez is az is:) köszönöm:)
2011. jún. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!