Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghúzás ennyire fájdalmas?

A foghúzás ennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fájt csillagokat láttam,2-őt kellett kihúzni,pedig kaptam duplán szurit is!
2009. márc. 19. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Attol függ milyen a fogorvosod... De a legjobb doki is csak fájdalmasan tudja kihuzni az adott fogat, ha az bevan gyulladva.
2009. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
elméletileg nem szabadott volna, hogy fájjon. ha be lett volna gyulladva 2-3 napig gyógyszert kellett volna szedned, hogy lehúzza a gyulladást
2009. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerre húzta a két fogat?!

Ha nincs begyulladva, akkor se lehet teljesen fájdalommentesen kihúzni. Nekem irtó jó dokim van, mégis két injekciót kellett kérnem, mert az első semmit nem ért. Azoktól meg úgy elzsibbadtam, hogy estig még a fülemet se éreztem.:) A foghúzás már csak ilyen...:(

2009. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaja egyszerre,de csak egymás után! :D

Tényleg borzalmas volt,most épp corsodyl-lal öblögetem,hogy lemenjen a gyulladás,mert hát ugye a kihúzott fogak után szinte rögtön bedagadt az inyem,eléggé idegesítő,pedig a fogorvos állítólag 30éve csinálja.Mindenki annyira dícsérte,azért mentem hozzá!

2009. márc. 20. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Bedagadt az ínyed?! Nekem már négy fogamat húzták, egyik után sem dagadt be... Érdekes.
2009. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és nagyon sajnállak.:( Jobbulást!
2009. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem helyrejön minél elöbb! Kedden húzták ki és még nem gyógyult be,sajna!
2009. márc. 21. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!