Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan csillapíthatom a...

Hogyan csillapíthatom a fogfájást, amíg eljutok a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Kijött a fogamból a tömés,de a fogorvos csak jövő héten hétfőn tud fogadni. Nem mondom,hogy olyan nagyon fájna,de azért tompa fájdalmat érzek,és elég kellemetlen. Van esetleg valami természetes fájdalomcsillapító módszer?
2011. jún. 14. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Állitólag a szegfűszeg jó fájdalomcsillapitó. Összerágva a fájos fogra kell tenni.
2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az a típusú probléma, amit feltétlenül természetes gyógymódokkal kellene kezelni. Fertőtlenítő szájvíz, gyakori fogmosás, és szükség szerint nem szteroid fájdalomcsillapító. Ha pedig rosszabbodik, akkor fogászati ügyelet.
2011. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegfűszeg én is használtam, v diana - sósborszesz még ami bevált anno..
2011. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem tömködnék mindenfélét a lyukba, akármennyire is fáj. Ha nagyon elviselhetetlen, akkor vegyél be egy szem fájdalomcsillapítót. Nem bízol más orvosban? Én nem várnék egy hetet ezzel, mi lesz ha addig sokkal rosszabb lesz?
2011. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pálinka??
2011. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg keress egy másik orvost-az lesz a legjobb fájdalom csillapító...
2011. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pálinkás szájzuhany:)
2011. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!