Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 óra múlva megyek bölcsességf...

1 óra múlva megyek bölcsességfog kiműtésre és nagyon félek. Valaki valami nyugtatót tud mondani?

Figyelt kérdés
bal oldalt csinálják egyszerre a kettőt, utána 4 hét múlva a másik kettőt is kiveszik. válaszokat köszi:)
2011. jún. 28. 15:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De összevarták, a vérzés még mindig nem múlt el teljesen ma voltam lézeres kezelésen, talán az segített. Most legnagyobb bajban a feldagadt arcommal és a szájzárral vagyok. Kb 1,5centire tudom kinyitni a számat. De érdekes hogy a fogam helye abszolut nem fáj, csak ha mozgatom az állkapcsom, akkor fáj a duzzanat.
2011. jún. 29. 23:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Borogasd az arcodat, nekem is bucifejem volt a műtét után 2-3 napig, sajnos a szájzár az tovább is eltarthat.
2011. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igyál vagy öblögess kamilla teával, csökkenti a gyulladást.

Jobbulást!

2011. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!