Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ehetek fogszabályzás után?

Mit ehetek fogszabályzás után?

Figyelt kérdés

Ma rakták fel és éhes vagyok,de nem tudom mit ehetnék,mert,ha csak a fogaim összeérnek már az fáj. :S


Még egy kérdés:Ha nincs még a 3 fogkefe,csak 2(köztisztító,meg az a kevés sörtés),mert nem volt csak jövőhéten lesz abból lehet baj?


2011. júl. 8. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kb 4 vagy 5 napig főzeléken éltem miután felrakták, mivel amúgy elég sokat szoktam enni, az lett a vége, hogy nem sokon múlt, hogy el ne ájuljak az éhségtől. Végülis anyukámmal kiokoskodtuk, hogy mit tudnék enni, neked is ezt ajánlom: tőkehalmáj krumplipürével desszertnek pedig nutella. Tudom, nem olcsó mulatság, sőt... de nálam életet mentett :)

A fogköztisztító fogkeféket én nem is használtam, csak ha valami beszorult a drót mögé, az meg elég ritkán fordult elő.

nekem 2 éve vették le és nagyon szépek lettek a fogaim! Sok sikert és kitartást kívánok neked :)

2011. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi. (:

Én is sokat szoktam enni. (:

A krumplipürét is szeretem. (:

2011. júl. 8. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:

leveseket-főleg krémlevest, főzelékeket, pudingot, ajánlom nagyon, nasinak meg joghurt

fogkeféből meg nem lesz probléma, addig használd azt a 2-t, ami megvan, tisztítsd alaposan. nekem 2,5 év volt, de nagyon megérte. hajrá! :)

2011. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké,köszi.

Örülök,hogy megérte,remélem nekem is megéri. (:

2011. júl. 8. 19:37
 5/9 anonim válasza:
Szia. Én előtte állok. De érdekelne hogy mennyibe került Neked? Bpen csinálták? Ha igen hol? Kíváncsi lennék hogy máshol mennyi az annyi.
2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Szegeden csináltattam,85000 Ft volt,de ebből azért vettek le 15000-t,mert foghiányos voltam(nem jött ki fogam a tejfog után).

Javaslom,hogy aznap,majd mikor felteszik egyél nagyon sokat! ;)

2011. júl. 8. 21:13
 7/9 anonim válasza:
Ez gondolom egy fogsorra. Amúgy megfogadom, és sokat fogok enni főleg hogy előtte egy héttel esküvőn leszek.:)
2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem 2 fogsorra. (:
2011. júl. 8. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Meg tudod kérlek mondani, hogy mi vár rám? Amkor eltelik az első 1-2 hét, teljesen olyan lesz az evés mint a fogszabályzás előtt vagy ez már nem lesz ugyanaz az elkövetkezendő 2 évben és a fogaim végig érzékenyek lesznek, csak idővel kevésbé erősen?


Nekem is ez az egyik gond hogy joghurtokon meg mindenféle turmixokon élek de már gyakran a falat kaparom az éhségtől. Gyorsabban felszívja a szervezetem hiába ettem ma rántott camambert párolt zöldséggel és céklával, mivel az egész úgy volt turmixolva hogy rágnom sem kellett, ötkor már majdnem meghaltam olyan éhes voltam. Reggelire egy jogurtot ettem, fél medvesajtot, egy pohár karamellás kakaót és egy banánt villával pépesítve és délben már ideg-beteg voltam az éhségtől.

2021. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!