Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Legyen fogszabályzóm? (bőv. Lent)

Legyen fogszabályzóm? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Csak a felső fogsorom bal oldalán van gond a fogaimmal.Ez nem is látszik de én tudom hogy nem szépek.Nem tudom hogy legyen-e fogszabályzóm mert végülis nem látszik.Ha lenne az mennyibe kerülne?Erre kivehető vagy állandó kéne?Igazából félek a fogszabitól mert lehet hogy szemüveges leszek és az eggyütt szerintem nagyon hülyén néz ki.:S Szerintetek kéne?Ja és ha kéne és állandó lenne drágulna attól az ára ha színes gumi van rajta?Előre is köszi a válaszokat!:)13/L
2011. júl. 13. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy könnyebb lett volna eldönteni ha képet is linkelsz.18 év alatt sokkal olcsóbb, mert azt még a tb támogatja.Attól függ, hogy milyen görbék, de sztem neked kivehetőt fog adni, azért mert általában 14-15 éves kortól ad állandót a 'mi dokink', de még ez a kor sem a legtökéletesebb,mert még nő az állkapocs.Hogy őszinte legyek, nekem is van szemüvegem és fogszabim is, most július végén veszik le nekem, nagyon szép lett, eléggé csúnya volt az első két fogam, de most már tiszta egyenes:)(tavaly júliusba tették fel) és kontaktlencsém is lesz. sztem az ára nem drágulna, ha színes gumi van rajta, meg téged miért is érdekelne, a tb támogatja....

16/l Ez az én véleményem, remélem segítettem:)

2011. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen segítettél és köszönöm a választ.Nem akarok senkit megbántani akinek egyszerre van fogszabályzója és szemüvege is mert lehet hogy kifejezetten jól áll neki csak nekem nem állna jól szerintem..és a kivehető kb.mennyibe kerül?
2011. júl. 13. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ h hol laksz.Én vidéken élek, Hajdúböszörményben van a fogorvosom. Ott a felső 10 ezer, alsó6-7 ezer körül van. De az állandó itt 23 ezer.:)
2011. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)Megint:)
2011. júl. 14. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kivehetős fogszabályzó : 5-10.000 Ft.

Állandó fogszabályzó : 50.000-100.000 Ft.

Innentől a te döntésed!

2012. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!