Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályzóm legyen? .

Milyen fogszabályzóm legyen? .

Figyelt kérdés

Októberben fogják majd feltenni a fogszabályzómat (eléggé tartok tőle :) Keresgéltem kicsit, és ilyeneket találtam: zafír, műanyag, porcelán, és ugye a fém. Ezek mennyibe kerülnek, és hogy néznek ki, megérik az árukat?? 100.000 fölé nagyon nem akarok menni. Nekünk azt mondták hogy a fém 60.000, de olyan nincs, hogy a gumik vagy a tappancsok (nem tudom hogy hívják őket) átlátszóak vagy fehérek? Nektek milyen van ?


Köszi a válaszokat! :)

14/L


2011. aug. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! :DD nekem is lesz fogszabályzóm, fém, mivel azt támogatja a TB... a többit nem, én úgy tudom... egyébként ha fém lesz neked is, akkor nem muszáj színes gumikat kérni, lehet fehéret is :D az átlátszóban nem vagyok biztos :)))
2011. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha csak azt támogatja a TB akkor az lesz :) De most csak annyit nem értek, hogy a fém fogszabihoz nem fémek a tappancsok? Az hogy a gumi fehér az azt jelenti hogy a fém bigyóka ami rátapad a fogamra az is fém, és van rajta egy gumi ami fehér?? Vagy azt, hogy a bigyóka ami rátapad az már magába fehér? felvilágosítást kérek! :D Bele gabajodtam! És lehet kérni színeset? O.O Szerintetek melyik jobb? Nagyon feltűnő a színes, vagy jobb a fehérke? Ha TB-és lesz akkor is adnak rá színeset , vagy az dokin múlik? Kérdés özönre válasz özönt kérek! :)
2011. aug. 15. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
nah :D a tappancs (bracket) az mindenkinek fém színű.. arra ráteszik azt az ívet, ami szintén fém, és a kettőt, a gumi segítségével tartják egybe... először mindenképpen színes gumit adnak, mert azok erősebbek mint az átlátszók. ilyenkor kérj szürkés-ezüstös színű gumit, tehát ami fém színű, igy nem fog látszani. ha már egy hónapja rajtad van, akkor nálam pl. elém teszi a doki a 10 féle színt és választhatok. akár átlátszót is :) dee gumi, mindenképpen kell remélem segítettem :)
2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! sokat segítettél! (pl. most már tudom mi a neve a bigyókának :)
2011. aug. 17. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak átlátszó és fehér gumik a fémhez, de semmit sem szépítenek az egészen, sőt, a kajától elszíneződnek (én is próbálkoztam vele anno)ha bevállalós vagy válassz vlmi színeset, vagy sima szürkét (ahogy én anno) :)
2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!