Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Át tudok menni másik fogorvosh...

Át tudok menni másik fogorvoshoz? A helyi egy barbár!

Figyelt kérdés

Iszonyúan rettegek a fogorvosoktól mert a városomban lévő egy barbár rbanc,kértem múltkor is hogy adjon érzéstelenítőt és nem volt hajlandó adni. Az egész fogtömésem alatt sírtam,azt hittem megőrülök a fájdalomtól. Most van 2 lyukas fogam,el kell mennem megcsináltatni,de szó szerint rettegek ettől a vadállattól. Viszont magándokihoz nem tudok menni mert nincs rá pénzem. Van valami lehetőségem egy másik dokira,vagy fenyegessem meg inkább ezt hogy pofánrúgom bakanccsal ha nem ad injekciót? :(

15/L


2011. júl. 16. 13:44
 1/2 anonim válasza:

Más városi/körzeti orvoshoz nem tudsz menni, mert az nincs ingyen.

Vagy gyűjtesz pénzt, hogy elmehess magánorvoshoz, vagy meg kérleled a mostanit, hogy adjon érzéstelenítőt. Egyébként nem értem, mert nekem a lidokaint kell kérni az érzéstelenítő előtt, mert az injekciót mindig adják itt az egész városban.

13/L

2011. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NoodIy válasza:
Ahhoz a körzeti fogorvoshoz mész, amelyikhez akarsz. Elvileg mindengyik köteles ellátni, a kezelés után kapja a pénzt, tehát nem áll érdekében elküldeni. A háziorvoshoz vagy csak fix 1 helyre beosztva, de azt is lehet váltani, bár akkor kérni kell hogy "helyezenek át", kell hozzá a másik orvos beleegyezése. Fogorvosnál viszont nincs ilyen, bármelyik nem magánorvoshoz mehetsz. Vagy ha más nem, biztos van hétvégi ügyelet a környéken, ami jó esélyel nem a mostani orvosod, menj akár ahhoz.
2011. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!