Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Válaszolnátok...

Fogszabályzósok! Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínűleg lesz fogszabályzóm. És ha valakinek állandó fogszabályzója lesz,akkor nem lesz furcsa a beszéde?

És hogy kell fogatmosni ha fogszabályzó van rajtad? Erre nem jöttem rá...

[link]

ilyet szeretnék. Szerintetek ez szép?


köszi ,14L


2011. júl. 19. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindent elmondd a fogorvosod.
2011. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pár napig furcsa lesz, aztán megszokod, ne aggódj. És teljesen normálisan kell fogta mosni, vannak olyan fogkefék amúgy, amik fogszabályzóra vannak kitalálva.

Én mindig átlátszó gumit rakattam bele, de ha te színesen szeretnéd, akkor csináld színesben:)

2011. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hallottam valami átlátszó gumi fogszabályzóról,de az nem csúszik le vagy ilyesmi?
2011. júl. 19. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

egyidős vagyok veled tavaly lettem fogszabis és holnapután kerül le az állandó

az első hét pokol lesz max pépeset tudsz majd enni és úgy fogja veszíteni a fogad h kín lesz de ezt majd te is megtapasztalod

beszéd az nem lesz fura csak egy kicsit sejpíteni fogsz az elején

olyan gumikat meg majd csak az uccsó hónapokban kapsz és akkor is csak egyszínű lehet(legalább is sztk-ban)

a fogmosás pedig ugyan olyan lesz mintha rajtad se lenne van am hozz ilyen speciális fogkefe de sztem felesleges és ugyanúgy mosom a fogam mintha rajta se lenne csak kicsit gyakrabban és alaposabban kell megmosni


ha van még kérdésed írj én válaszolok rá

14/L

2011. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Három napig furcsa volt az R betűm, aztán megszoktam.

Hogyan moss fogat? Alaposan, ahogy eddig is. Használhatsz fogselymet, ha nem érzed elég tisztának a fogaidat, sőt, ajánlott.

Amúgy nekem is mindig színes, másfél havonta váltakozik, én két színt szoktam kombinálni, perpill lila és pink felváltva az enyém is. :D

2011. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy átlátszó vagy színes, ugyanolyan gumi az összes. Egyik sem csúszik le. És ez a fajta gumi az elejétől kezdve rajta lesz, de ez nem zavar semmiben. Az utolsó hónapokban sokkal borzalmasabb gumikat kapsz, ha kapsz (nekem volt, hogy cikkcakkban ment a fogaim között, alul-fölül, hogy összehúzza az alsót és a fölsőt ki se tudtam nyitni rendesen a szám, de nyugi mert ilyet nem kap mindenki)
2011. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ám mindent elhinni, amit itt írnak:) Például nekem a beszédem egyáltalán nem változott meg. Arról meg,hogy csak pépeset tud az elején enni az ember...én próbáltam bébikaját enni de egy kanállal bírtam, valami okádék:D Krumplipüré, virsli, halacska, stb. Nekem volt olyan aranyos apukám és ledarálta az ebédem, tök vicces volt:D

A fogmosást végezd alaposan, mivel jobban megmaradhat az ételmaradék.


Én amúgy nagyon nehezen vettem rá magam a fogszabályzóra, féltem hogy randa leszek vele...de mióta fenn van, rájöttem hogy büszke lehetek rá hogy van, és szép fogsorom lesz, inkább azt kellett volna szégyellnem hogy nem előbb szántam rá magam. Most pár hónap és leveszik már nagyon várom:)

2011. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és hogy a pasik a fogszabályzót szexinek találják, azt hittem csak valami szöveg, amivel nyugtatni akarnak...de nem, a tapasztalataim szerint ez tényleg így van;)


22L

2011. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. júl. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!